հարցման հիման վրա
Property 19613 photo 1
Property 19613 photo 2
Property 19613 photo 3
Property 19613 photo 4
Property 19613 photo 5

մանրամասներ

  • Սենյակների քանակը: 1
  • Սանհանգույցներ: 1
  • Զուգարաններ: 1
  • Հեռավորո. ծով: 100 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 100 km

ծառայություններ

  • կայանում

Նկարագրություն

Տրվում է վարձով բնակարան մակերեսով 26 քմ Կավալայում. բնակարանը գտնվում է 0 հարկում հարկում և բաղկացած է 0 հարկ բաղկացած խոհանոցը ճաշասենյակի հետ, մեկ լոգասենյակ. բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում կա նաև կահույք, օդորակիչ, ավտոկայանման տեղ, բառբեկյու.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
հարցման հիման վրա
  • Օբյեկտի կոդը 65271
  • մակերես 50 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
130 000 € 2000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63825
  • մակերես 65 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 360 m
վաճառք
180 000 € 1818 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 60768
  • մակերես 99 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
290 000 € 3452 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62022
  • մակերես 84 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
535 000 € 4053 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62081
  • մակերես 132 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
209 900 € 3279 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62937
  • մակերես 64 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
250 000 € 2976 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61904
  • մակերես 84 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
348 000 € 4405 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65094
  • մակերես 79 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
270 000 € 3214 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61997
  • մակերես 84 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
250 000 € 4716 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 66138
  • մակերես 53 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը