հարցման հիման վրա
Property 19614 photo 1
Property 19614 photo 2
Property 19614 photo 3
Property 19614 photo 4
Property 19614 photo 5
Property 19614 photo 6
Property 19614 photo 7

մանրամասներ

  • Հեռավորո. ծով: 100 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 100 km

ծառայություններ

  • կայանում

Նկարագրություն

Տրվում է վարձով բնակարան մակերեսով 26 քմ Կավալայում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում կա նաև կահույք, օդորակիչ, ավտոկայանման տեղ, բառբեկյու.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
125 000 € 2604 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65532
  • մակերես 48 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
105 000 € 2692 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65269
  • մակերես 39 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 300 m
վաճառք
95 000 € 791 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61178
  • մակերես 120 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
250 000 € 2976 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61904
  • մակերես 84 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
320 000 € 3047 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65441
  • մակերես 105 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
85 000 € 1416 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63450
  • մակերես 60 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
535 000 € 4053 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62081
  • մակերես 132 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
230 000 € 2705 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61903
  • մակերես 85 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
270 000 € 3214 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61997
  • մակերես 84 m²
  • Սենյակներ 3
Խորհուրդ է տրվում վաճառք
242 000 € 4481 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65097
  • մակերես 54 m²
  • Սենյակներ 2

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը