վաճառք - առանձնատուն 820 m² Խալկիդիկի-Կասսանդրայում

Հունաստան Մակեդոնիա Չալկիդիկի Կասանդրա Նեա Ֆոկայա
1 600 000 €
1951 €/m²
Property 282 photo 1
Property 282 photo 2
Property 282 photo 3
Property 282 photo 4
Property 282 photo 5
Property 282 photo 6
Property 282 photo 7
Property 282 photo 8
Property 282 photo 9

մանրամասներ

  • Հարկերի քանակը: 5
  • Լողափ: песчаный
  • Սենյակների քանակը: 24: 2 двухэтажные квартиры: 2 комнаты, зал с кухней, ванная. 6 квартир: 2 комнаты, зал с кухней, ванная
  • Հեռավորո. ծով: 300 m
  • Հեռավորությունը մոտակա. քաղաքներ: 5 km
  • հեռավ. օդանավակայանից: 60 km

ծառայություններ

  • կայանում
  • Ծովային տեսարան
  • Բուխարի

Նկարագրություն

Վաճառվում է 5-հարկանի առանձնատուն մակերեսով 820 քմ Խալկիդիկի-Կասսանդրայում. առանձնատուն ունի Տարածք պլանավորման Գույքն ունի հոյակապ պանորամային տեսարան դեպի ծովը.կա նաև կահույք, բուխարի, ավտոկայանման տեղ, այգի.

Տունը բաղկացած է 2 երկհարկանի բնակարաններից եւ 6 մեկհարկանի բնակարաններից, որոնք ունեն առանձին մուտքեր եւ կարող են օգտագործվել առանձին-առանձին: Յուրաքանչյուր բնակարան բաղկացած է 2 ննջասենյակից, հյուրասենյակից՝ խոհանոցով եւ լոգասենյակից։

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
1 300 000 € 3823 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 22579
  • մակերես 340 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 500 m
վաճառք
2 200 000 € 1 700 000 € 4358 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 2405
  • մակերես 390 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
1 600 000 € 1951 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 282
  • մակերես 820 m²
  • Սենյակներ 24
վաճառք
1 700 000 € 4250 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 59745
  • մակերես 400 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
1 450 000 € 4833 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64107
  • մակերես 300 m²
  • Սենյակներ 8
վաճառք
1 600 000 € 1 300 000 € 6666 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 21797
  • մակերես 195 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
1 350 000 € 1 100 000 € 4680 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 35372
  • մակերես 235 m²
  • Սենյակներ 9
վաճառք
2 200 000 € 9565 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56260
  • մակերես 230 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
1 500 000 € 4054 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 47757
  • մակերես 370 m²
  • Սենյակներ 6

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը