վաճառք - բնակարան 90 m² Լիմասոլում

Հունաստան Կիպրոս Լիմասոլ
840 000 €
9333 €/m²
Property 33330 photo 1
Property 33330 photo 2
Property 33330 photo 3
Property 33330 photo 4
  • Օբյեկտի կոդը 33330
  • Վաճառվում է, վարձակալություն վաճառք
  • տիպ բնակարան
  • մակերես 90 m²
  • մարզ Լիմասոլ
  • Գտնվելու վայրը Լիմասոլ (Կիպրոս)

մանրամասներ

  • Հեռավորո. ծով: 2700 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 51 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 90 քմ Լիմասոլում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում կա նաև կահույք.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
850 000 € 6159 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51193
  • մակերես 138 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
750 000 € 6250 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 35315
  • մակերես 120 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
748 580 € 4678 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 46829
  • մակերես 160 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
770 000 € 3793 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 40396
  • մակերես 203 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
780 000 € 3714 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 45694
  • մակերես 210 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
1 200 000 € 6857 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 54581
  • մակերես 175 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
845 000 € 8711 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51526
  • մակերես 97 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
900 000 € 11250 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 44955
  • մակերես 80 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
690 000 € 4539 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 55978
  • մակերես 152 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
860 000 € 710 000 € 3922 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 42255
  • մակերես 181 m²
  • Սենյակներ 4

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը