220 000 €
1048 €/m²
Property 37969 photo 1
Property 37969 photo 2
Property 37969 photo 3
Property 37969 photo 4
Property 37969 photo 5
Property 37969 photo 6
Property 37969 photo 7
Property 37969 photo 8
Property 37969 photo 9
Property 37969 photo 10

մանրամասներ

  • Սենյակների քանակը: 4
  • Հեռավորո. ծով: 8300 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 41 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է բիզնես մակերեսով 210 քմ Կրետե կղզում: բիզնես բաղկացած է 0 հարկից։ բիզնես ունի անկյունային դրվածք Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի քաղաքը.կա նաև կահույք.

For sale commercial property 210 m2 in Crete. The building consists of two shops on the ground floor and one apartment on the 1st floor and on the 2nd floor.  Each apartment has 1 bedroom, bathroom, living room and kitchen. The building is located in a very good spot in a village centre with great tourist traffic.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
265 000 € 1060 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 40430
  • մակերես 250 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 265 m
վաճառք
220 000 € 1100 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 35846
  • մակերես 200 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 26000 m
վաճառք
280 000 € 777 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 34823
  • մակերես 360 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 1200 m
վաճառք
250 000 € 1562 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 40487
  • մակերես 160 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 445 m
վաճառք
300 000 € 1000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 11538
  • մակերես 300 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 3000 m
վաճառք
320 000 € 1777 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 37415
  • մակերես 180 m²
  • Սենյակներ 6
վաճառք
220 000 € 1047 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 37969
  • մակերես 210 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
300 000 € 937 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 41730
  • մակերես 320 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 3100 m

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը