410 000 €
5694 €/m²
Property 38211 photo 1
Property 38211 photo 2
Property 38211 photo 3
Property 38211 photo 4
Property 38211 photo 5
Property 38211 photo 6
Property 38211 photo 7
Property 38211 photo 8
Property 38211 photo 9
Property 38211 photo 10
Property 38211 photo 11
Property 38211 photo 12
Property 38211 photo 13

մանրամասներ

  • Հարկերի քանակը: 2
  • Վիճակ: Քայքայված բնակարան
  • Մակարդակներ: 2
  • Հեռավորո. ծով: 1500 m
  • Հեռավորությունը մոտակա. քաղաքներ: 4 km
  • հեռավ. օդանավակայանից: 3 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է թաունհաուս մակերեսով 72 քմ Կորֆու կղզում. թաունհաուսը գտնվում է 2 մակարդակների վրա. 0 հարկ բաղկացած 1 հարկ բաղկացած թաունհաուս ունի Ինտերիեր ձեւավորում կա նաև կահույք.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
450 000 € 2432 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 40037
  • մակերես 185 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
400 000 € 2285 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52673
  • մակերես 175 m²
  • Սենյակներ 8
վաճառք
370 000 € 3700 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65395
  • մակերես 100 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
410 000 € 5694 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 38211
  • մակերես 72 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 1500 m
վաճառք
550 000 € 480 000 € 4800 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63072
  • մակերես 100 m²
  • Սենյակներ 7
վաճառք
400 000 € 2739 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64718
  • մակերես 146 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
435 000 € 3107 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 9538
  • մակերես 140 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
435 000 € 3625 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 66006
  • մակերես 120 m²
  • Սենյակներ 4

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը