460 000 €
794 €/m²
Property 38586 photo 1
Property 38586 photo 2
Property 38586 photo 3
Property 38586 photo 4
Property 38586 photo 5
Property 38586 photo 6
Property 38586 photo 7
Property 38586 photo 8
Property 38586 photo 9
Property 38586 photo 10
Property 38586 photo 11
Property 38586 photo 12
Property 38586 photo 13
Property 38586 photo 14
Property 38586 photo 15
Property 38586 photo 16
Property 38586 photo 17

մանրամասներ

  • Հեռավորո. ծով: 6000 m
  • Հեռավորությունը մոտակա. քաղաքներ: 6 km
  • հեռավ. օդանավակայանից: 90 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է բիզնես մակերեսով 579 քմ Կրետե կղզում: բիզնես բաղկացած է 0 հարկից։ բիզնես ունի Ինտերիեր ձեւավորում կա նաև կահույք.

For sale a house of 579sq.m, built on a plot of 3.070sq.m. The house is divided in 3 levels; the basement has a single space of 200sq.m, 2 bathrooms, and the installation of elevator. The ground floor consists of a living room with kitchen, 3 bedrooms and a WC, and 4 studio apartments with one room and a shower WC. Each room feature heating and solar water heating panel. Year of construction 2004.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
430 000 € 2986 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63434
  • մակերես 144 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 70 m
վաճառք
400 000 € 1568 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 39130
  • մակերես 255 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 400 m
վաճառք
500 000 € 666 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 41550
  • մակերես 750 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 4500 m
վաճառք
600 000 € 1090 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 41978
  • մակերես 550 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 1000 m
վաճառք
650 000 € 1120 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50805
  • մակերես 580 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
600 000 € 980 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 34542
  • մակերես 612 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 2100 m
վաճառք
440 000 € 420 000 € 954 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 45972
  • մակերես 440 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 1100 m
վաճառք
450 000 € 809 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 35842
  • մակերես 556 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 26000 m
վաճառք
421 000 € 1082 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 40277
  • մակերես 389 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 2700 m
վաճառք
550 000 € 1227 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 25875
  • մակերես 448 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 3200 m

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը