400 000 €
1569 €/m²
Property 39130 photo 1
Property 39130 photo 2
Property 39130 photo 3
Property 39130 photo 4
Property 39130 photo 5
Property 39130 photo 6
Property 39130 photo 7
Property 39130 photo 8
Property 39130 photo 9
Property 39130 photo 10
Property 39130 photo 11
Property 39130 photo 12
Property 39130 photo 13
Property 39130 photo 14
Property 39130 photo 15
Property 39130 photo 16
Property 39130 photo 17
Property 39130 photo 18
Property 39130 photo 19
Property 39130 photo 20
Property 39130 photo 21
Property 39130 photo 22
Property 39130 photo 23
Property 39130 photo 24
Property 39130 photo 25
Property 39130 photo 26
Property 39130 photo 27
Property 39130 photo 28
Property 39130 photo 29
Property 39130 photo 30
Property 39130 photo 31
Property 39130 photo 32
Property 39130 photo 33
Property 39130 photo 34
Property 39130 photo 35
Property 39130 photo 36
Property 39130 photo 37
Property 39130 photo 38
Property 39130 photo 39
Property 39130 photo 40
Property 39130 photo 41
Property 39130 photo 42
Property 39130 photo 43

մանրամասներ

  • Հարկերի քանակը: 2
  • Կառուցման տարեթիվ: 1991
  • ջեռուցում: դիզել
  • Հեռավորո. ծով: 400 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 43 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է բիզնես մակերեսով 255 քմ Կրետե կղզում: բիզնես բաղկացած է 0 հարկից։ բիզնես ունի անկյունային դրվածք Գույքն ունի հոյակապ պանորամային տեսարան դեպի ծովը.կա նաև կահույք, օդորակիչ, տենդեր, ջեռուցում.

For sale a residential property of 255 sq.m. consisted of three apartments few meters from the beach. 
 
An apartment of 88 sq.m. is on the first floor with living room, kitchen, two bedrooms and a full bathroom. An apartment of 100 sq.m. is on the second floor with  living room, kitchen, two bedrooms and a full bathroom. A maisonette of 67 sq.m. with kitchen and living room on the second floor and two bedrooms and a full bathroom on the first floor. 
  • The apartments are furnished and fully equipped will all necessary appliances.  
  • Solar panels are also installed on the roof, generating an annual income of about 5,000 euros.
  • There are two parking spaces. 
The property is ideal for rental purpose to students/teachers or short term rent. 

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
450 000 € 809 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 35842
  • մակերես 556 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 26000 m
վաճառք
540 000 € 450 000 € 880 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 49214
  • մակերես 511 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 835 m
վաճառք
370 000 € 1355 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 42780
  • մակերես 273 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 5700 m
վաճառք
450 000 € 427 000 € 1059 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 38411
  • մակերես 403 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 500 m
վաճառք
480 000 € 2666 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 48438
  • մակերես 180 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 400 m
վաճառք
400 000 € 3636 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 54646
  • մակերես 110 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 25 m
վաճառք
350 000 € 700 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 47661
  • մակերես 500 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 18000 m
վաճառք
550 000 € 2022 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50580
  • մակերես 272 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
430 000 € 1303 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 40095
  • մակերես 330 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 450 m
վաճառք
550 000 € 1227 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 25875
  • մակերես 448 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 3200 m

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը