370 000 €
1355 €/m²
Property 42780 photo 1
Property 42780 photo 2
Property 42780 photo 3
Property 42780 photo 4
Property 42780 photo 5
Property 42780 photo 6
Property 42780 photo 7
Property 42780 photo 8
Property 42780 photo 9
Property 42780 photo 10
Property 42780 photo 11
Property 42780 photo 12
Property 42780 photo 13
Property 42780 photo 14
Property 42780 photo 15
Property 42780 photo 16

մանրամասներ

  • Հեռավորո. ծով: 5700 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 50 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է բիզնես մակերեսով 273 քմ Կրետե կղզում: բիզնես բաղկացած է 0 հարկից։ բիզնես ունի անկյունային դրվածք Գույքն ունի հոյակապ պանորամային տեսարան դեպի սարերը, դեպի անտառը.կա նաև կահույք.

Suggested for sale a business of 273sqm in a mountain village of Lasithi prefecture. The business consists of two floors, with mountain and forest views and asphalt road facade. The ground floor includes a fully equipped 90sqm restaurant and a 58sqm mini market that are no longer operational. The first floor consists of two unfinished apartments. The first apartment is 58sqm and includes one living room, one bedroom and one bathroom while the second one is 67sqm and includes one living room, two bedrooms and one bathroom. The outdoor area consists of courtyards, parking, barbecue area and garden.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
363 000 € 2016 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 36957
  • մակերես 180 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 400 m
վաճառք
370 000 € 1355 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 42780
  • մակերես 273 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 5700 m
վաճառք
400 000 € 3636 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 54646
  • մակերես 110 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 25 m
վաճառք
550 000 € 480 000 € 4571 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 36224
  • մակերես 105 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 300 m
վաճառք
460 000 € 794 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 38586
  • մակերես 579 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 6000 m
վաճառք
490 000 € 907 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 43637
  • մակերես 540 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 2400 m
վաճառք
352 000 € 1955 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61193
  • մակերես 180 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 90 m
վաճառք
450 000 € 809 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 35842
  • մակերես 556 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 26000 m
վաճառք
534 000 € 4341 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 43077
  • մակերես 123 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 129 m
վաճառք
421 000 € 1082 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 40277
  • մակերես 389 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 2700 m

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը