95 000 €
2568 €/m²
Property 44335 photo 1
Property 44335 photo 2
Property 44335 photo 3
Property 44335 photo 4
Property 44335 photo 5
Property 44335 photo 6
Property 44335 photo 7
Property 44335 photo 8
Property 44335 photo 9
Property 44335 photo 10
Property 44335 photo 11
Property 44335 photo 12
Property 44335 photo 13
Property 44335 photo 14
Property 44335 photo 15
Property 44335 photo 16
Property 44335 photo 17
Property 44335 photo 18
Property 44335 photo 19

մանրամասներ

  • Հարկ: 2-րդ հարկ
  • Կառուցման տարեթիվ: 1978
  • Վերանորոգման տարի: 2020
  • Սենյակների քանակը: 2
  • Սանհանգույցներ: 1
  • Ննջասենյակներ: 1
  • Զուգարաններ: 1
  • Հեռավորո. ծով: 400 m
  • Հեռավորությունը մոտակա. քաղաքներ: 19 km
  • հեռավ. օդանավակայանից: 18 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 37 քմ Կորֆու կղզում. բնակարանը գտնվում է 1 -ին հարկում հարկում և բաղկացած է 1 հարկ բաղկացած մեկ ննջասենյակ, խոհանոցը ճաշասենյակի հետ, մեկ լոգասենյակ. բնակարան ունի անկյունային դրվածք կա նաև օդորակիչ.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
95 000 € 2567 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 44335
  • մակերես 37 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
110 000 € 1309 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65076
  • մակերես 84 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
95 000 € 1938 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65886
  • մակերես 49 m²
  • Սենյակներ 1
վաճառք
89 783 € 1575 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 44426
  • մակերես 57 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 400 m

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը