89 783 €
1575 €/m²
Property 44426 photo 1
Property 44426 photo 2
Property 44426 photo 3
Property 44426 photo 4
Property 44426 photo 5
Property 44426 photo 6
Property 44426 photo 7
Property 44426 photo 8
Property 44426 photo 9
Property 44426 photo 10
Property 44426 photo 11
Property 44426 photo 12
Property 44426 photo 13
Property 44426 photo 14
Property 44426 photo 15
Property 44426 photo 16
Property 44426 photo 17
Property 44426 photo 18

մանրամասներ

  • Հարկ: 0 հարկ
  • Կառուցման տարեթիվ: 1978
  • Սանհանգույցներ: 1
  • Զուգարաններ: 1
  • Հեռավորո. ծով: 400 m
  • Հեռավորությունը մոտակա. քաղաքներ: 19 km
  • հեռավ. օդանավակայանից: 18 km

ծառայություններ

  • Խորդանոց

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 57 քմ Կորֆու կղզում. բնակարանը գտնվում է 0 հարկում հարկում և բաղկացած է 0 հարկ բաղկացած մեկ խոհանոց, մեկ լոգասենյակ, 2 խորդանոց. բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
110 000 € 1309 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65076
  • մակերես 84 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
95 000 € 1938 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65886
  • մակերես 49 m²
  • Սենյակներ 1
վաճառք
95 000 € 2567 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 44335
  • մակերես 37 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
89 783 € 1575 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 44426
  • մակերես 57 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 400 m
վաճառք
75 000 € 3000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65826
  • մակերես 25 m²
  • Սենյակներ 1

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը