200 000 €
1429 €/m²
Property 44580 photo 1
Property 44580 photo 2
Property 44580 photo 3
Property 44580 photo 4
Property 44580 photo 5
Property 44580 photo 6
Property 44580 photo 7
Property 44580 photo 8
Property 44580 photo 9

մանրամասներ

  • Հեռավորո. ծով: 10 m
  • Հեռավորությունը մոտակա. քաղաքներ: 10 km
  • հեռավ. օդանավակայանից: 9 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 140 քմ Կորֆու կղզում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում կա նաև կահույք.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
270 000 € 245 000 € 4900 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65039
  • մակերես 50 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
220 000 € 2222 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65298
  • մակերես 99 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 400 m
վաճառք
205 000 € 4183 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61165
  • մակերես 49 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
185 000 € 165 000 € 3000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63693
  • մակերես 55 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
210 000 € 4285 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65201
  • մակերես 49 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
260 000 € 5777 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63780
  • մակերես 45 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
200 000 € 1428 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 44580
  • մակերես 140 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 10 m
վաճառք
260 000 € 4333 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 59903
  • մակերես 60 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
հարցման հիման վրա
  • Օբյեկտի կոդը 54725
  • մակերես 116 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
290 000 € 2357 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65189
  • մակերես 123 m²
  • Սենյակներ 4

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը