1 000 000 €
1577 €/m²
Property 45698 photo 1
Property 45698 photo 2
Property 45698 photo 3
Property 45698 photo 4
Property 45698 photo 5
Property 45698 photo 6
Property 45698 photo 7
Property 45698 photo 8
Property 45698 photo 9
Property 45698 photo 10
Property 45698 photo 11
Property 45698 photo 12
Property 45698 photo 13
Property 45698 photo 14
Property 45698 photo 15
Property 45698 photo 16
Property 45698 photo 17
Property 45698 photo 18
Property 45698 photo 19

մանրամասներ

  • Հեռավորո. ծով: 1300 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 93 km

ծառայություններ

  • կայանում
  • Լողավազան
  • Մատչելիություն հաշմանդամություն ունեցող անձանց համար
  • Արբանյակային հեռուստատեսություն

Նկարագրություն

Վաճառվում է հյուրանոց մակերեսով 634 քմ Կրետե կղզում. հյուրանոց գտնվում է 0 մակարդակների վրա. հյուրանոց ունի անկյունային դրվածք Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի ծովը.կա նաև կահույք, ջրի տաքացման արևային համակարգ, օդորակիչ, լողավազան, ավտոկայանման տեղ.

For sale complex of apartments in a touristic area east of Ierapetra! The complex has a total covered area of 634sq. meters built in a plot of 1100sq. meters. It consists of:

  • 9 apartments of 46sq. meters that can accommodate 3 and 4 guests
  • 4 apartments of 37 sq. meters that can accommodate 2 guests
  • 2 maisonettes of 36 sq. meters that can accommodate 2 guests

In the communal area you can find a big swimming pool 13m X 9m, pool bar, sitting area and gardens. The complex also has 4 storage rooms, washing machines for linen and solar panels and boilers for hot water. It is very close to the long beach Koutsounari, close to Ierapetra city and Makry Gialos, a few meters away from super markets, bus stop, cafeterias and tavernas. A very smart investement in the tourism niche!

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
1 050 000 € 2625 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50609
  • մակերես 400 m²
  • Սենյակներ 8
վաճառք
1 000 000 € 1577 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 45698
  • մակերես 634 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 1300 m
Խորհուրդ է տրվում վաճառք
1 100 000 € 1760 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63000
  • մակերես 625 m²
  • Սենյակներ 12
վաճառք
1 100 000 € 853 000 € 609 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 23755
  • մակերես 1400 m²
  • Սենյակներ 15
վաճառք
1 200 000 € 1600 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 44764
  • մակերես 750 m²
  • Սենյակներ 19
վաճառք
999 000 € 2270 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 47189
  • մակերես 440 m²
  • Սենյակներ 13
վաճառք
1 400 000 € 1400 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50826
  • մակերես 1000 m²
  • Սենյակներ 24
վաճառք
945 000 € 2076 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 34179
  • մակերես 455 m²
  • Սենյակներ 18
վաճառք
1 330 000 € 1 230 000 € 3494 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51186
  • մակերես 352 m²
  • Սենյակներ 10
վաճառք
900 000 € 1875 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 49463
  • մակերես 480 m²
  • Սենյակներ 11

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը