վաճառք - առանձնատուն 210 m² Կորֆու կղզում

Հունաստան Իոնյան կղզիներ Կորֆու պրեֆեկտուրա Կորֆու
70 000 €
333 €/m²
Property 47136 photo 1
Property 47136 photo 2
Property 47136 photo 3

մանրամասներ

  • Վիճակ: Քայքայված բնակարան
  • Հեռավորո. ծով: 3900 m
  • Հեռավորությունը մոտակա. քաղաքներ: 47 km
  • հեռավ. օդանավակայանից: 48 km

ծառայություններ

  • Վերանորոգման կարիք

Նկարագրություն

Վաճառվում է 0-հարկանի քոթեջ մակերեսով 210 քմ Կորֆու կղզում. առանձնատուն ունի Ինտերիեր ձեւավորում Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի անտառը.կա նաև կահույք, այգի.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
60 000 € 600 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 24276
  • մակերես 100 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
60 000 € 666 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 35068
  • մակերես 90 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 4000 m
վաճառք
96 000 € 872 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 14555
  • մակերես 110 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
60 000 € 1500 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50095
  • մակերես 40 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
90 000 € 80 000 € 529 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 29141
  • մակերես 151 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
65 000 € 955 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 38964
  • մակերես 68 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 6500 m
վաճառք
100 000 € 675 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 30017
  • մակերես 148 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
75 000 € 375 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50193
  • մակերես 200 m²
  • Սենյակներ 7
վաճառք
100 000 € 1098 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 43751
  • մակերես 91 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
65 000 € 650 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 31189
  • մակերես 100 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը