480 000 €
2667 €/m²
Property 48438 photo 1
Property 48438 photo 2
Property 48438 photo 3
Property 48438 photo 4
Property 48438 photo 5
Property 48438 photo 6
Property 48438 photo 7
Property 48438 photo 8
Property 48438 photo 9
Property 48438 photo 10

մանրամասներ

  • Հեռավորո. ծով: 400 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 34 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է բիզնես մակերեսով 180 քմ Կրետե կղզում: բիզնես բաղկացած է 0 հարկից։ բիզնես ունի Ինտերիեր ձեւավորում Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի ծովը, դեպի քաղաքը.

For sale apartments complex in Elounda! The complex consists of ground floor and first floor with 2 apartments on each floor. Each apartment is approximately 45sq. meters and consists of 2 bedrooms, 1 shower with WC and 1 kitchen with living room. There is also basement which is semi finished and can host another 2 apartments. There is sea and city view from the balconies of first floor apartments, the access is easy and the nearest beach is approximately 400m away. A very good investement in the top touristic destination in Crete!

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
499 000 € 3514 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 41752
  • մակերես 142 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 1000 m
վաճառք
534 000 € 1977 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 34923
  • մակերես 270 m²
  • Սենյակներ 8
վաճառք
600 000 € 1090 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 41978
  • մակերես 550 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 1000 m
վաճառք
490 000 € 907 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 43637
  • մակերես 540 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 2400 m
վաճառք
587 000 € 1834 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 43909
  • մակերես 320 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 450 m
վաճառք
550 000 € 480 000 € 4571 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 36224
  • մակերես 105 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 300 m
վաճառք
650 000 € 1120 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50805
  • մակերես 580 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
600 000 € 980 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 34542
  • մակերես 612 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 2100 m
վաճառք
460 000 € 794 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 38586
  • մակերես 579 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 6000 m
վաճառք
440 000 € 420 000 € 954 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 45972
  • մակերես 440 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 1100 m

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը