վաճառք - բնակարան 266 m² Լիմասոլում

Հունաստան Կիպրոս Լիմասոլ Պարեքկլիսիա
530 000 €
1992 €/m²
Property 51952 photo 1
Property 51952 photo 2
Property 51952 photo 3

մանրամասներ

  • Հարկերի քանակը: 3
  • Հարկ: 3-րդ հարկ
  • Սենյակների քանակը: 4
  • Հեռավորո. ծով: 3000 m
  • Հեռավորությունը մոտակա. քաղաքներ: 4 km
  • հեռավ. օդանավակայանից: 60 km

ծառայություններ

  • կայանում

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 266 քմ Լիմասոլում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում կա նաև կահույք, ավտոկայանման տեղ.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
600 000 € 3750 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 44287
  • մակերես 160 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
425 000 € 4619 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52525
  • մակերես 92 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
735 000 € 4016 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 45561
  • մակերես 183 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
545 000 € 4579 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52530
  • մակերես 119 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
510 000 € 3893 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 46087
  • մակերես 131 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
520 000 € 4642 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 46938
  • մակերես 112 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
505 000 € 3156 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51520
  • մակերես 160 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
531 508 € 4392 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 46828
  • մակերես 121 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
650 000 € 6500 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50617
  • մակերես 100 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
440 000 € 6875 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 55941
  • մակերես 64 m²
  • Սենյակներ 2

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը