վաճառք - բնակարան 85 m² Նիկոսիայում

Հունաստան Կիպրոս Նիկոսիա
180 000 €
2118 €/m²
Property 52130 photo 1
  • Օբյեկտի կոդը 52130
  • Վաճառվում է, վարձակալություն վաճառք
  • տիպ բնակարան
  • մակերես 85 m²
  • մարզ Նիկոսիա
  • Գտնվելու վայրը Նիկոսիա (Կիպրոս)
  • Սենյակների քանակը 2

մանրամասներ

  • Սենյակների քանակը: 2
  • Հեռավորո. ծով: 34000 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 46 km

ծառայություններ

  • կայանում

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 85 քմ Նիկոսիայում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում կա նաև կահույք, ավտոկայանման տեղ.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
265 000 € 1892 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 45782
  • մակերես 140 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
230 000 € 1949 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52184
  • մակերես 118 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
260 000 € 2260 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 49190
  • մակերես 115 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
245 000 € 2207 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56912
  • մակերես 111 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
242 840 € 2477 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 47728
  • մակերես 98 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
230 000 € 2395 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52308
  • մակերես 96 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
235 000 € 2582 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51525
  • մակերես 91 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
245 000 € 2268 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51494
  • մակերես 108 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
197 000 € 2010 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 47216
  • մակերես 98 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
252 000 € 3360 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 43123
  • մակերես 75 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը