45 000 €
849 €/m²
Property 58149 photo 1
Property 58149 photo 2
Property 58149 photo 3
Property 58149 photo 4
Property 58149 photo 5
Property 58149 photo 6
Property 58149 photo 7
Property 58149 photo 8
Property 58149 photo 9

մանրամասներ

  • Հարկերի քանակը: 2
  • Կառուցման տարեթիվ: 1970
  • Սենյակների քանակը: 3
  • Վիճակ: Քայքայված բնակարան
  • Ննջասենյակներ: 3
  • Հեռավորո. ծով: 8000 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 85 km

ծառայություններ

  • Մուտք
  • Վերանորոգման կարիք

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 53 քմ Օլիմպիական Րիվիերայում. բնակարանը գտնվում է 1 -ին հարկում հարկում և բաղկացած է 1 հարկ բաղկացած 3 ննջասենյակներ. բնակարան ունի անկյունային դրվածք Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի սարերը, դեպի քաղաքը.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
58 000 € 644 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 7838
  • մակերես 90 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
40 000 € 500 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65850
  • մակերես 80 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
45 000 € 849 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 58149
  • մակերես 53 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
67 000 € 1030 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63149
  • մակերես 65 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
53 000 € 1177 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 26078
  • մակերես 45 m²
  • Սենյակներ 1
վաճառք
58 000 € 2761 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64176
  • մակերես 21 m²
  • Սենյակներ 1

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը