վաճառք - բնակարան 187 m² Լիմասոլում

Հունաստան Կիպրոս Լիմասոլ Լեմեսոս
460 000 €
2460 €/m²
Property 58680 photo 1
Property 58680 photo 2
Property 58680 photo 3
Property 58680 photo 4
Property 58680 photo 5
Property 58680 photo 6

մանրամասներ

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 187 քմ Լիմասոլում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
678 030 € 4644 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56588
  • մակերես 146 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
510 000 € 3893 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 46087
  • մակերես 131 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
489 000 € 5147 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 44483
  • մակերես 95 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 1500 m
վաճառք
555 000 € 4703 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51403
  • մակերես 118 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
545 000 € 3044 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 45058
  • մակերես 179 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
545 547 € 5682 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52379
  • մակերես 96 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
588 500 € 3461 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52004
  • մակերես 170 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
520 000 € 5200 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50616
  • մակերես 100 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
370 000 € 4065 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 45611
  • մակերես 91 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
380 000 € 4418 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51113
  • մակերես 86 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը