320 000 €
1455 €/m²
Property 60446 photo 1
Property 60446 photo 2
Property 60446 photo 3
Property 60446 photo 4
Property 60446 photo 5
Property 60446 photo 6
Property 60446 photo 7
Property 60446 photo 8
Property 60446 photo 9

մանրամասներ

  • Հարկերի քանակը: 3
  • Կառուցման տարեթիվ: 1950
  • Սենյակների քանակը: 4
  • Վիճակ: Քայքայված բնակարան
  • Էներգետիկ դաս: C
  • Մակարդակներ: 3
  • Սանհանգույցներ: 1
  • Ննջասենյակներ: 4
  • Զուգարաններ: 2
  • Հեռավորո. ծով: 330 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 17 km

ծառայություններ

  • Խորդանոց
  • Մուտք
  • Ավտոտնակ

Նկարագրություն

Վաճառվում է 3-հարկանի քոթեջ մակերեսով 220 քմ Կավալայում. 0 հարկ բաղկացած մեկ խորդանոց. 1 հարկ բաղկացած մեկ ննջասենյակ, մեկ խոհանոց, մեկ ճաշասենյակ, մեկ սանհանգույց. 2 հարկ բաղկացած 3 ննջասենյակներ, մեկ բաղնիք. առանձնատուն ունի Ինտերիեր ձեւավորում Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի քաղաքը.կա նաև կահույք, ավտոտնակ, պահեստ.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

Խորհուրդ է տրվում վաճառք
380 000 € 2317 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65517
  • մակերես 164 m²
  • Սենյակներ 6
Խորհուրդ է տրվում վաճառք
460 000 € 2555 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65511
  • մակերես 180 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
265 000 € 1060 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61978
  • մակերես 250 m²
  • Սենյակներ 6
Խորհուրդ է տրվում վաճառք
285 000 € 1266 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65542
  • մակերես 225 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
320 000 € 1454 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 60446
  • մակերես 220 m²
  • Սենյակներ 4

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը