352 000 €
1956 €/m²
Property 61193 photo 1
Property 61193 photo 2
Property 61193 photo 3
Property 61193 photo 4
Property 61193 photo 5

մանրամասներ

  • Հեռավորո. ծով: 90 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 44 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է բիզնես մակերեսով 180 քմ Կրետե կղզում: բիզնես բաղկացած է 0 հարկից։ բիզնես ունի Պլանավորում երկակի ինտերֆեյս Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի ծովը, դեպի սարերը.

For sale 4 unfinished apartments of 45 sq.m. each and a yard of 100 sq.m in the area of ​​Milatos. They are located in a quiet area, with easy access to basic infrastructure and public transport. The houses offer the possibility of adapting their interior according to needs and can cover either personal use or as an investment for short-term rental and tourist exploitation. It offers a view of the sea from the north side and a view of the mountain from the south. It has the possibility of parking with a large space outside, it is about 90m from the sea and 44km from the airport.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
450 000 € 427 000 € 1059 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 38411
  • մակերես 403 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 500 m
վաճառք
352 000 € 1955 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61193
  • մակերես 180 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 90 m
վաճառք
400 000 € 1568 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 39130
  • մակերես 255 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 400 m
վաճառք
300 000 € 937 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 41730
  • մակերես 320 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 3100 m
վաճառք
430 000 € 1075 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 37409
  • մակերես 400 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 700 m
վաճառք
430 000 € 1303 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 40095
  • մակերես 330 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 450 m
վաճառք
430 000 € 2986 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63434
  • մակերես 144 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 70 m
վաճառք
363 000 € 2016 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 36957
  • մակերես 180 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 400 m
վաճառք
460 000 € 794 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 38586
  • մակերես 579 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 6000 m
վաճառք
350 000 € 700 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 47661
  • մակերես 500 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 18000 m

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը