1 100 000 € 850 000 €
1789 €/m²
Property 6139 photo 1
Property 6139 photo 2

մանրամասներ

  • Հարկերի քանակը: 4
  • Կառուցման տարեթիվ: 2000
  • Մակարդակներ: 4
  • Հեռավորո. ծով: 4500 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 17 km

ծառայություններ

  • Խորդանոց

Նկարագրություն

Վաճառվում է բիզնես մակերեսով 475 քմ Աթենքում: բիզնես բաղկացած է 4 հարկից։ բիզնես ունի Ինտերիեր ձեւավորում կա նաև կահույք, պահեստ.

Վաճառվում է 4 հարկանի շենք Արգիրուպոլի քաղաքապետարանում՝ թթվային Աթենքում։

Առաջին հարկում կա երկու տարածք՝ 75 ք.մ. մակերեսով: եւ 52 ք.մ. որոնք կարող են օգտագործվել որպես խանութներ կամ գրասենյակներ։

Երկրորդ հարկում կա 82 ք.մ. մակերեսով տուն։

Երրորդ հարկում կա 92 ք.մ. մակերեսով առանձնատուն: իսկ չորրորդ հարկի բնակարանում՝ 52 ք.մ.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
930 000 € 3049 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 39106
  • մակերես 305 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 16000 m
վաճառք
1 600 000 €
  • Օբյեկտի կոդը 11241
  • մակերես 0 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 6900 m
վաճառք
1 600 000 € 8888 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 7601
  • մակերես 180 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 10000 m
վաճառք
1 100 000 € 850 000 € 1789 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 6139
  • մակերես 475 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 4500 m
վաճառք
1 000 000 € 2762 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 33327
  • մակերես 362 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 8500 m
վաճառք
1 330 000 € 2955 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 46935
  • մակերես 450 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 2500 m

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը