Property 61545 photo 1
Property 61545 photo 2
Property 61545 photo 3
Property 61545 photo 4
Property 61545 photo 5
Property 61545 photo 6

մանրամասներ

  • Հարկերի քանակը: 5
  • Կառուցման տարեթիվ: 2008
  • Սենյակների քանակը: 1
  • ջեռուցում: դիզել
  • Էներգետիկ դաս: B+
  • Հեռավորո. ծով: 13000 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 10 km

ծառայություններ

  • կայանում
  • Վերելակ
  • Մուտք
  • Կրկնակի ապակեպատում

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 66 քմ Kavala. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի անկյունային դրվածք կա նաև ավտոկայանման տեղ, վերելակ, ջեռուցում.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
85 000 € 833 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61548
  • մակերես 102 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
90 000 € 1084 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61963
  • մակերես 83 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
87 000 € 2558 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64092
  • մակերես 34 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
93 000 € 2325 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62919
  • մակերես 40 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
80 000 € 784 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61967
  • մակերես 102 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
90 000 € 1071 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61553
  • մակերես 84 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
62 000 € 1000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61552
  • մակերես 62 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
65 000 € 1000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61964
  • մակերես 65 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
60 000 € 967 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61551
  • մակերես 62 m²
  • Սենյակներ 1
վաճառք
90 000 € 2727 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65641
  • մակերես 33 m²
  • Սենյակներ 2

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը