Property 61546 photo 1
Property 61546 photo 2
Property 61546 photo 3
Property 61546 photo 4
Property 61546 photo 5

մանրամասներ

  • Հարկերի քանակը: 5
  • Կառուցման տարեթիվ: 2008
  • ջեռուցում: դիզել
  • Էներգետիկ դաս: E
  • Հեռավորո. ծով: 13000 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 10 km

ծառայություններ

  • կայանում
  • Մուտք
  • Կրկնակի ապակեպատում

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 84 քմ Kavala. բնակարանը գտնվում է 4 -րդ հարկում հարկում և բաղկացած է 4 հարկ բաղկացած բնակարան ունի անկյունային դրվածք կա նաև ավտոկայանման տեղ. Շենք առանց վերելակի.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
105 000 € 1750 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63771
  • մակերես 60 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
90 000 € 2727 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65641
  • մակերես 33 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
80 000 € 784 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61967
  • մակերես 102 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
90 000 € 1071 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61553
  • մակերես 84 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
105 000 € 2916 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64024
  • մակերես 36 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 1300 m
վաճառք
86 000 € 1023 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61546
  • մակերես 84 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 13000 m
վաճառք
90 000 € 1084 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61963
  • մակերես 83 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
115 000 € 2395 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64032
  • մակերես 48 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
100 000 € 2127 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 60375
  • մակերես 47 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
87 000 € 2558 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64092
  • մակերես 34 m²
  • Սենյակներ 2

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը