Property 61553 photo 1
Property 61553 photo 2
Property 61553 photo 3
Property 61553 photo 4
Property 61553 photo 5
Property 61553 photo 6

մանրամասներ

  • Հարկերի քանակը: 5
  • Կառուցման տարեթիվ: 2008
  • Սենյակների քանակը: 2
  • ջեռուցում: դիզել
  • Էներգետիկ դաս: B
  • Հեռավորո. ծով: 13000 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 10 km

ծառայություններ

  • կայանում
  • Մուտք

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 84 քմ Kavala. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի անկյունային դրվածք կա նաև ավտոկայանման տեղ, ջեռուցում.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
85 000 € 833 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61548
  • մակերես 102 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
105 000 € 1750 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63768
  • մակերես 60 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
90 000 € 1084 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61963
  • մակերես 83 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
105 000 € 1750 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63771
  • մակերես 60 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
87 000 € 2558 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64092
  • մակերես 34 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
85 000 € 2833 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63963
  • մակերես 30 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
110 000 € 104 000 € 1733 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64060
  • մակերես 60 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
100 000 € 2127 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 60375
  • մակերես 47 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
90 000 € 1071 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61553
  • մակերես 84 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
105 000 € 1750 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63772
  • մակերես 60 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը