վաճառք - բնակարան 80 m² Լիմասոլում

Հունաստան Կիպրոս Լիմասոլ Լեմեսոս
133 500 €
1669 €/m²
Property 63216 photo 1
Property 63216 photo 2
Property 63216 photo 3
Property 63216 photo 4
Property 63216 photo 5
Property 63216 photo 6
Property 63216 photo 7
Property 63216 photo 8
Property 63216 photo 9
Property 63216 photo 10
Property 63216 photo 11

մանրամասներ

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 80 քմ Լիմասոլում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
173 000 € 2246 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56426
  • մակերես 77 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
162 000 € 3306 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56428
  • մակերես 49 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 200 m
վաճառք
129 000 € 2303 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65739
  • մակերես 56 m²
վաճառք
108 000 € 2400 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65736
  • մակերես 45 m²
վաճառք
155 000 € 2039 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 45956
  • մակերես 76 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 400 m
վաճառք
119 000 € 1525 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63676
  • մակերես 78 m²
վաճառք
170 000 € 1847 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 30320
  • մակերես 92 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
190 000 € 1900 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52137
  • մակերես 100 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
176 500 € 1765 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63217
  • մակերես 100 m²
վաճառք
144 500 € 1806 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63221
  • մակերես 80 m²

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը