վաճառք - բնակարան 100 m² Լիմասոլում

Հունաստան Կիպրոս Լիմասոլ Լեմեսոս
176 500 €
1765 €/m²
Property 63217 photo 1
Property 63217 photo 2
Property 63217 photo 3
Property 63217 photo 4
Property 63217 photo 5
Property 63217 photo 6
Property 63217 photo 7
Property 63217 photo 8
Property 63217 photo 9
Property 63217 photo 10
Property 63217 photo 11
Property 63217 photo 12

մանրամասներ

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 100 քմ Լիմասոլում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
215 000 € 2193 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52182
  • մակերես 98 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
176 500 € 1765 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63217
  • մակերես 100 m²
վաճառք
177 500 € 2218 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63228
  • մակերես 80 m²
վաճառք
230 000 € 1949 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52184
  • մակերես 118 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
206 000 € 2821 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 37028
  • մակերես 73 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
215 000 € 2828 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 43903
  • մակերես 76 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
213 000 € 2265 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 47724
  • մակերես 94 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
260 000 € 3170 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 46526
  • մակերես 82 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
182 400 € 4053 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 45657
  • մակերես 45 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
185 000 € 1927 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52167
  • մակերես 96 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը