վաճառք - բնակարան 80 m² Լիմասոլում

Հունաստան Կիպրոս Լիմասոլ Լեմեսոս
139 000 €
1738 €/m²
Property 63219 photo 1
Property 63219 photo 2
Property 63219 photo 3
Property 63219 photo 4
Property 63219 photo 5
Property 63219 photo 6
Property 63219 photo 7
Property 63219 photo 8
Property 63219 photo 9
Property 63219 photo 10
Property 63219 photo 11
Property 63219 photo 12

մանրամասներ

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 80 քմ Լիմասոլում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
145 000 € 2416 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52181
  • մակերես 60 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
144 500 € 1806 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63221
  • մակերես 80 m²
վաճառք
119 000 € 1525 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63676
  • մակերես 78 m²
վաճառք
129 000 € 2303 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65739
  • մակերես 56 m²
վաճառք
172 000 € 2150 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63227
  • մակերես 80 m²
վաճառք
182 400 € 4053 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 45657
  • մակերես 45 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
145 000 € 1883 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 18037
  • մակերես 77 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
112 000 € 2382 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65738
  • մակերես 47 m²
վաճառք
140 000 € 2413 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52139
  • մակերես 58 m²
  • Սենյակներ 1
վաճառք
185 000 € 1927 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52167
  • մակերես 96 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը