վաճառք - բնակարան 100 m² Լիմասոլում

Հունաստան Կիպրոս Լիմասոլ Լեմեսոս
182 000 €
1820 €/m²
Property 63220 photo 1
Property 63220 photo 2
Property 63220 photo 3
Property 63220 photo 4
Property 63220 photo 5
Property 63220 photo 6
Property 63220 photo 7
Property 63220 photo 8
Property 63220 photo 9
Property 63220 photo 10
Property 63220 photo 11
Property 63220 photo 12

մանրամասներ

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 100 քմ Լիմասոլում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
210 000 € 2359 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 50921
  • մակերես 89 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
195 000 € 1911 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 57185
  • մակերես 102 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
213 000 € 2265 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 47724
  • մակերես 94 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
253 800 € 4880 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 40285
  • մակերես 52 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
210 000 € 3134 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51524
  • մակերես 67 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
265 000 € 2598 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52309
  • մակերես 102 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
225 000 € 3000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 28819
  • մակերես 75 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
255 000 € 2684 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56129
  • մակերես 95 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
255 000 € 210 000 € 2470 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 24896
  • մակերես 85 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
265 000 € 1892 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 45782
  • մակերես 140 m²
  • Սենյակներ 4

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը