վաճառք - բնակարան 80 m² Լիմասոլում

Հունաստան Կիպրոս Լիմասոլ Լեմեսոս
144 500 €
1806 €/m²
Property 63221 photo 1
Property 63221 photo 2
Property 63221 photo 3
Property 63221 photo 4
Property 63221 photo 5
Property 63221 photo 6
Property 63221 photo 7
Property 63221 photo 8
Property 63221 photo 9
Property 63221 photo 10

մանրամասներ

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 80 քմ Լիմասոլում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
119 000 € 1525 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63677
  • մակերես 78 m²
վաճառք
133 500 € 1668 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63216
  • մակերես 80 m²
վաճառք
145 000 € 2416 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52181
  • մակերես 60 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
213 000 € 2265 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 47724
  • մակերես 94 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
145 000 € 1883 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 18037
  • մակերես 77 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
130 000 € 1413 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 35956
  • մակերես 92 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
145 000 € 2636 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 49193
  • մակերես 55 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
170 000 € 1683 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 47072
  • մակերես 101 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
216 000 € 4000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 45658
  • մակերես 54 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
162 000 € 3306 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56428
  • մակերես 49 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 200 m

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը