վաճառք - բնակարան 80 m² Լիմասոլում

Հունաստան Կիպրոս Լիմասոլ Լեմեսոս
172 000 €
2150 €/m²
Property 63227 photo 1
Property 63227 photo 2
Property 63227 photo 3
Property 63227 photo 4

մանրամասներ

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 80 քմ Լիմասոլում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
255 000 € 210 000 € 2470 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 24896
  • մակերես 85 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
215 000 € 2828 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 43903
  • մակերես 76 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
215 000 € 1837 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 45780
  • մակերես 117 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
236 000 € 2712 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 48367
  • մակերես 87 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
162 000 € 3306 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56428
  • մակերես 49 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 200 m
վաճառք
177 500 € 2218 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63228
  • մակերես 80 m²
վաճառք
250 000 € 3289 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52050
  • մակերես 76 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
210 000 € 3134 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51524
  • մակերես 67 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
144 500 € 1806 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63221
  • մակերես 80 m²
վաճառք
240 000 € 3076 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 43121
  • մակերես 78 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը