վաճառք - բնակարան 80 m² Լիմասոլում

Հունաստան Կիպրոս Լիմասոլ Լեմեսոս
177 500 €
2219 €/m²
Property 63228 photo 1
Property 63228 photo 2
Property 63228 photo 3
Property 63228 photo 4
Property 63228 photo 5
Property 63228 photo 6
Property 63228 photo 7
Property 63228 photo 8
Property 63228 photo 9
Property 63228 photo 10
Property 63228 photo 11

մանրամասներ

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 80 քմ Լիմասոլում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
170 000 € 1683 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 47072
  • մակերես 101 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
265 000 € 1892 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 45782
  • մակերես 140 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
252 000 € 3360 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 43123
  • մակերես 75 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
182 400 € 4053 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 45657
  • մակերես 45 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
245 000 € 2207 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56912
  • մակերես 111 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
170 000 € 1847 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 30320
  • մակերես 92 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
180 000 € 2117 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52130
  • մակերես 85 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
260 000 € 3170 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 46526
  • մակերես 82 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
235 000 € 2582 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51525
  • մակերես 91 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
210 000 € 3134 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51524
  • մակերես 67 m²
  • Սենյակներ 2

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը