119 000 €
1526 €/m²
Property 63676 photo 1
Property 63676 photo 2
Property 63676 photo 3
Property 63676 photo 4
Property 63676 photo 5

մանրամասներ

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 78 քմ Նիկոսիայում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
130 000 € 760 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 58646
  • մակերես 171 m²
վաճառք
119 000 € 1525 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63676
  • մակերես 78 m²
վաճառք
96 000 € 2042 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65729
  • մակերես 47 m²
վաճառք
176 500 € 1765 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63217
  • մակերես 100 m²
վաճառք
104 000 € 2166 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65734
  • մակերես 48 m²
վաճառք
100 000 € 2127 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65730
  • մակերես 47 m²
վաճառք
155 000 € 2039 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 45956
  • մակերես 76 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 400 m
վաճառք
100 000 € 2222 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65731
  • մակերես 45 m²
վաճառք
145 000 € 2636 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 49193
  • մակերես 55 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
106 000 € 2255 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65735
  • մակերես 47 m²

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը