119 000 €
1526 €/m²
Property 63677 photo 1
Property 63677 photo 2
Property 63677 photo 3
Property 63677 photo 4
Property 63677 photo 5

մանրամասներ

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 78 քմ Նիկոսիայում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
170 000 € 1847 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 30320
  • մակերես 92 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
140 000 € 2413 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52139
  • մակերես 58 m²
  • Սենյակներ 1
վաճառք
173 000 € 2246 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56426
  • մակերես 77 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
145 000 € 1883 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 18037
  • մակերես 77 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
100 000 € 2222 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65731
  • մակերես 45 m²
վաճառք
170 000 € 1683 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 47072
  • մակերես 101 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
172 000 € 2150 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63227
  • մակերես 80 m²
վաճառք
100 000 € 2222 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65732
  • մակերես 45 m²
վաճառք
139 000 € 1737 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63219
  • մակերես 80 m²
վաճառք
162 000 € 3306 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56428
  • մակերես 49 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 200 m

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը