430 000 €
1078 €/m²
Property 64775 photo 1
Property 64775 photo 2
Property 64775 photo 3

մանրամասներ

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 399 քմ Նիկոսիայում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
600 000 € 3750 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 54440
  • մակերես 160 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
455 000 € 2275 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51970
  • մակերես 200 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
385 000 € 2916 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52072
  • մակերես 132 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
410 000 € 3082 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 49789
  • մակերես 133 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
460 000 € 5168 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52061
  • մակերես 89 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
380 000 € 4418 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51113
  • մակերես 86 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
355 000 € 2191 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 45076
  • մակերես 162 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
600 000 € 5084 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 44286
  • մակերես 118 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
475 000 € 3492 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 44977
  • մակերես 136 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
365 832 € 4110 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 47492
  • մակերես 89 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը