վաճառք - բնակարան 47 m² Պապոսում

Հունաստան Կիպրոս Փափազեան Պաֆոս
100 000 €
2128 €/m²
Property 65730 photo 1
Property 65730 photo 2
Property 65730 photo 3
Property 65730 photo 4
Property 65730 photo 5
Property 65730 photo 6
Property 65730 photo 7
Property 65730 photo 8
Property 65730 photo 9
Property 65730 photo 10
Property 65730 photo 11
Property 65730 photo 12
Property 65730 photo 13
Property 65730 photo 14
Property 65730 photo 15
Property 65730 photo 16
Property 65730 photo 17

մանրամասներ

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 47 քմ Պապոսում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
100 000 € 2127 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65730
  • մակերես 47 m²
վաճառք
104 000 € 2166 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65734
  • մակերես 48 m²
վաճառք
145 000 € 2416 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52181
  • մակերես 60 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
144 500 € 1806 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63221
  • մակերես 80 m²
վաճառք
109 000 € 2319 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65737
  • մակերես 47 m²
վաճառք
100 000 € 2222 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65731
  • մակերես 45 m²
վաճառք
119 000 € 1525 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63677
  • մակերես 78 m²
վաճառք
108 000 € 2400 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65736
  • մակերես 45 m²
վաճառք
133 500 € 1668 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63216
  • մակերես 80 m²
վաճառք
130 000 € 1413 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 35956
  • մակերես 92 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը