վաճառք - բնակարան 47 m² Պապոսում

Հունաստան Կիպրոս Փափազեան Պաֆոս
112 000 €
2383 €/m²
Property 65738 photo 1
Property 65738 photo 2
Property 65738 photo 3
Property 65738 photo 4
Property 65738 photo 5
Property 65738 photo 6
Property 65738 photo 7
Property 65738 photo 8
Property 65738 photo 9
Property 65738 photo 10
Property 65738 photo 11
Property 65738 photo 12
Property 65738 photo 13
Property 65738 photo 14
Property 65738 photo 15
Property 65738 photo 16
Property 65738 photo 17
Property 65738 photo 18

մանրամասներ

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 47 քմ Պապոսում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
119 000 € 1525 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63677
  • մակերես 78 m²
վաճառք
165 000 € 1122 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 37633
  • մակերես 147 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
112 000 € 2382 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65738
  • մակերես 47 m²
վաճառք
103 000 € 2191 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65733
  • մակերես 47 m²
վաճառք
100 000 € 2127 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65730
  • մակերես 47 m²
վաճառք
104 000 € 2166 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65734
  • մակերես 48 m²
վաճառք
155 000 € 2039 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 45956
  • մակերես 76 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 400 m
վաճառք
162 000 € 3306 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56429
  • մակերես 49 m²
  • Սենյակներ 1
վաճառք
96 000 € 2042 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65729
  • մակերես 47 m²
վաճառք
130 000 € 760 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 58646
  • մակերես 171 m²

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը