325 000 €
2407 €/m²
Property 8151 photo 1
Property 8151 photo 2
Property 8151 photo 3
Property 8151 photo 4
Property 8151 photo 5
Property 8151 photo 6
Property 8151 photo 7
Property 8151 photo 8
Property 8151 photo 9

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2001
  • Սենյակների քանակը: 4
  • Այլ հարմարություններով: мансардный этаж, 3 балкона
  • Սանհանգույցներ: 1
  • Ննջասենյակներ: 3
  • Զուգարաններ: 1
  • Հեռավորո. ծով: 900 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 4 km

ծառայություններ

  • կայանում
  • Բուխարի

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 135 քմ Կորֆու կղզում. բնակարանը գտնվում է 0 հարկում հարկում և բաղկացած է 0 հարկ բաղկացած 3 ննջասենյակներ, խոհանոցը ճաշասենյակի հետ, մեկ բաղնիք. բնակարան ունի անկյունային դրվածք Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի ծովը, դեպի սարերը.կա նաև կահույք, բուխարի, ավտոկայանման տեղ, ջեռուցում.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
420 000 € 5000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 60866
  • մակերես 84 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
360 000 € 1600 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 41997
  • մակերես 225 m²
  • Սենյակներ 6
վաճառք
357 000 € 3570 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 59820
  • մակերես 100 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
400 000 € 4761 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 61160
  • մակերես 84 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 20 m
վաճառք
270 000 € 3857 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 40353
  • մակերես 70 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
325 000 € 295 000 € 5363 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63311
  • մակերես 55 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
400 000 € 4651 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 60951
  • մակերես 86 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
345 000 € 5847 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 47444
  • մակերես 59 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
270 000 € 245 000 € 4900 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65039
  • մակերես 50 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
290 000 € 2357 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65189
  • մակերես 123 m²
  • Սենյակներ 4

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը