Maria Kabani

Գործակալի կոնտակտային տվյալները
Maria Kabani

Maria Kabani

Real Estate Consultant

Գործակալի Properties

վաճառք
200 000 € 3636 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63401
  • մակերես 55 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
90 000 € 692 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63583
  • մակերես 130 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
105 000 € 3000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63586
  • մակերես 35 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
90 000 € 3333 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63627
  • մակերես 27 m²
  • Սենյակներ 1
վաճառք
1 050 000 € 262 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63658
  • մակերես 4000 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 20 m
վաճառք
2 000 000 € 2500 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63787
  • մակերես 800 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 6000 m
վաճառք
880 000 € 2279 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63844
  • մակերես 386 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 350 m
վաճառք
265 000 € 3231 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64006
  • մակերես 82 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը