վաճառք - առանձնատուն 260 m² Խալկիդիկի-Կասսանդրայում

Հունաստան Մակեդոնիա Չալկիդիկի Կասանդրա Սիվիրի
800 000 € 550 000 €
2115 €/m²
Property 1017 photo 1
Property 1017 photo 2
Property 1017 photo 3
Property 1017 photo 4
Property 1017 photo 5
Property 1017 photo 6
Property 1017 photo 7
Property 1017 photo 8
Property 1017 photo 9
Property 1017 photo 10
Property 1017 photo 11
Property 1017 photo 12
Property 1017 photo 13
Property 1017 photo 14
Property 1017 photo 15
Property 1017 photo 16
Property 1017 photo 17
Property 1017 photo 18
Property 1017 photo 19
Property 1017 photo 20
  • Օբյեկտի կոդը 1017
  • Վաճառվում է, վարձակալություն վաճառք
  • տիպ առանձնատուն
  • մակերես 260 m²
  • Հողի մակերեսը 7300 m²
  • մարզ Խալկիդիկի/Կասսանդրա
  • Գտնվելու վայրը Սիվիրի (Կասանդրա) | Չալկիդիկի (Մակեդոնիա)
  • Սենյակների քանակը 7

մանրամասներ

  • Հարկերի քանակը: 3
  • Լողափ: песчаный
  • Սենյակների քանակը: 7: полуподвал: 2 комнаты, салон с кухней, санузел, свободная подвальная площадь. 1 этаж: зал с кухней, 2 спальные, ванная (душ). 2 этаж: комната и салон
  • Այլ հարմարություններով: Отопление, кухонная мебель
  • Հեռավորո. ծով: 700 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 85 km

ծառայություններ

  • կայանում
  • Ծովային տեսարան
  • Բուխարի

Նկարագրություն

Վաճառվում է 3-հարկանի առանձնատուն մակերեսով 260 քմ Խալկիդիկի-Կասսանդրայում. առանձնատուն ունի Տարածք պլանավորման կա նաև կահույք, բուխարի, ավտոկայանման տեղ.

Վաճառվում ենք տուն մեծ հողամասով, որը շրջապատված է անտառներով Կասսանդրայի արեւմտյան ափին, Չալկիդիկի: Տան մակերեսը կազմում է 260 ք.մ. Այն բաղկացած է երեք հարկից՝ 5 ննջասենյակով, հյուրասենյակ՝ խոհանոցով, 2 սանհանգույց, հավելյալ սենյակներ նկուղում եւ 2-րդ հարկում: Տեղադրված ջեռուցում, օդորակիչ, վառարան: Այն գտնվում է ծովի եւ գյուղի մոտակայքում, որն ունի բոլոր զարգացած ենթակառուցվածքները, տունն ինքնին գտնվում է սոճիներով շրջապատված մեկուսացված տարածքում։

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
650 000 € 6500 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 59108
  • մակերես 100 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
650 000 € 4062 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 59121
  • մակերես 160 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
650 000 € 4062 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 59124
  • մակերես 160 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
750 000 € 4687 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 59979
  • մակերես 160 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
780 000 € 4875 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 60018
  • մակերես 160 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
750 000 € 5000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 60562
  • մակերես 150 m²
  • Սենյակներ 7
վաճառք
1 000 000 € 4761 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 60564
  • մակերես 210 m²
  • Սենյակներ 6
վաճառք
790 000 € 2743 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63470
  • մակերես 288 m²
  • Սենյակներ 6
վաճառք
870 000 € 5437 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63840
  • մակերես 160 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
870 000 € 5437 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63841
  • մակերես 160 m²
  • Սենյակներ 5

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը