Վաճառված է

վաճառք - առանձնատուն 407 m² Խալկիդիկի-Կասսանդրայում

Հունաստան Մակեդոնիա Չալկիդիկի Կասանդրա Կասանդրինո
հարցման հիման վրա
Property 1034 photo 1
Property 1034 photo 2
Property 1034 photo 3
Property 1034 photo 4
Property 1034 photo 5
Property 1034 photo 6
Property 1034 photo 7
Property 1034 photo 8
Property 1034 photo 9
Property 1034 photo 10
Property 1034 photo 11
Property 1034 photo 12
Property 1034 photo 13
Property 1034 photo 14
Property 1034 photo 15
Property 1034 photo 16
Property 1034 photo 17
Property 1034 photo 18
Property 1034 photo 19
Property 1034 photo 20
Property 1034 photo 21
Property 1034 photo 22
Property 1034 photo 23
Property 1034 photo 24
Property 1034 photo 25
Property 1034 photo 26
Property 1034 photo 27
Property 1034 photo 28
Property 1034 photo 29
Property 1034 photo 30
Property 1034 photo 31
Property 1034 photo 32
Property 1034 photo 33
Property 1034 photo 34
Property 1034 photo 35
Property 1034 photo 36

մանրամասներ

  • Հարկերի քանակը: 3
  • Կառուցման տարեթիվ: 1994
  • Լողափ: песчаный
  • Սենյակների քանակը: 8: 1 этаж: зал с кухней, спальная. 2 этаж: 3 спальные, 2 объединенных зала с кухней и 2 ванные. Мансарда: комната с ванной
  • Այլ հարմարություններով: Домик для персонала, кладовая на улице и 50 кв.м в подвале, отопление, сад
  • Հեռավորո. ծով: 7000 m
  • Հեռավորությունը մոտակա. քաղաքներ: 1 km
  • հեռավ. օդանավակայանից: 85 km

ծառայություններ

  • կայանում

Նկարագրություն

Վաճառվում է 0-հարկանի քոթեջ մակերեսով 407 քմ Խալկիդիկի-Կասսանդրայում. առանձնատուն ունի անկյունային դրվածք Գույքն ունի գեղեցիկ տեսարան դեպի անտառը.կա նաև կահույք, ավտոկայանման տեղ.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
130 000 € 1625 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63338
  • մակերես 80 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
360 000 € 4235 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63363
  • մակերես 85 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
1 300 000 € 6842 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63456
  • մակերես 190 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
330 000 € 3142 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63653
  • մակերես 105 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
470 000 € 2937 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63728
  • մակերես 160 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
220 000 € 1571 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64137
  • մակերես 140 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
250 000 € 1000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64209
  • մակերես 250 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
360 000 € 3272 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64236
  • մակերես 110 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
480 000 € 3428 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64742
  • մակերես 140 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
300 000 € 2857 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65500
  • մակերես 105 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը