Վաճառված է

վաճառք - բնակարան 70 m² Խալկիդիկի-Կասսանդրայում

Հունաստան Մակեդոնիա Չալկիդիկի Կասանդրա Աֆիտոս
90 000 €
1286 €/m²
Property 14 photo 1
Property 14 photo 2
Property 14 photo 3
Property 14 photo 4

մանրամասներ

  • Հարկ: 1-ին հարկ
  • Կառուցման տարեթիվ: 2009
  • Լողափ: песочный
  • Սենյակների քանակը: 3: 2 спальни, гостиная с кухней. Квартиры на втором этаже 75 кв.м., стоимость 115.000 евро
  • Սանհանգույցներ: 1
  • Ննջասենյակներ: 2
  • Զուգարաններ: 1
  • Հեռավորո. ծով: 400 m
  • Հեռավորությունը մոտակա. քաղաքներ: 1 km
  • հեռավ. օդանավակայանից: 70 km

ծառայություններ

  • կայանում
  • Լողավազան

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 70 քմ Խալկիդիկի-Կասսանդրայում. բնակարանը գտնվում է 0 հարկում հարկում և բաղկացած է 0 հարկ բաղկացած 2 ննջասենյակներ, խոհանոցը ճաշասենյակի հետ, մեկ լոգասենյակ. բնակարան ունի Տարածք պլանավորման կա նաև կահույք, լողավազան, ավտոկայանման տեղ.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
110 000 € 2340 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 48392
  • մակերես 47 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
125 000 € 3125 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56636
  • մակերես 40 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
95 000 € 2714 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62787
  • մակերես 35 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
120 000 € 2400 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63948
  • մակերես 50 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
123 000 € 2673 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64081
  • մակերես 46 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
120 000 € 3750 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64132
  • մակերես 32 m²
  • Սենյակներ 1
վաճառք
85 000 € 1700 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64599
  • մակերես 50 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
125 000 € 3787 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65394
  • մակերես 33 m²
  • Սենյակներ 2

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը