Վաճառված է

վաճառք - թաունհաուս 140 m² Խալկիդիկի-Կասսանդրայում

Հունաստան Մակեդոնիա Չալկիդիկի Կասանդրա
400 000 €
2857 €/m²
Property 162 photo 1
Property 162 photo 2
Property 162 photo 3
Property 162 photo 4
Property 162 photo 5
Property 162 photo 6
Property 162 photo 7
Property 162 photo 8
Property 162 photo 9

մանրամասներ

  • Հարկերի քանակը: 4
  • Կառուցման տարեթիվ: 2008
  • Լողափ: песчаный
  • Սենյակների քանակը: 6: подвал:зал, кухня, 2 комнаты. 1-3 этаж: гостиная с кухней, 3 спальни, 2 ванные, туалет, 2 веранды
  • Այլ հարմարություններով: Веранды по 20 кв.м., камин, отопление
  • Հեռավորո. ծով: 40 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 94 km

ծառայություններ

  • կայանում
  • Ծովային տեսարան
  • Բուխարի

Նկարագրություն

Վաճառվում է թաունհաուս մակերեսով 140 քմ Խալկիդիկի-Կասսանդրայում. թաունհաուսը գտնվում է 0 մակարդակների վրա. թաունհաուս ունի Ինտերիեր ձեւավորում կա նաև կահույք, բուխարի, ավտոկայանման տեղ.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
430 000 € 2299 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 4222
  • մակերես 187 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
380 000 € 4523 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 8527
  • մակերես 84 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
470 000 € 3133 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 11589
  • մակերես 150 m²
  • Սենյակներ 6
վաճառք
420 000 € 3360 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 1380
  • մակերես 125 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
330 000 € 3000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63641
  • մակերես 110 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
380 000 € 2814 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 32432
  • մակերես 135 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
400 000 € 4000 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63134
  • մակերես 100 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
400 000 € 2666 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 145
  • մակերես 150 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
410 000 € 3416 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 7638
  • մակերես 120 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
360 000 € 2535 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 12426
  • մակերես 142 m²
  • Սենյակներ 4

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը