Վաճառված է

վաճառք - բնակարան 75 m² Խալկիդիկի-Կասսանդրայում

Հունաստան Մակեդոնիա Չալկիդիկի Կասանդրա
125 000 €
1667 €/m²
Property 23 photo 1
Property 23 photo 2
Property 23 photo 3
Property 23 photo 4

մանրամասներ

  • Հարկ: 3-րդ հարկ
  • Լողափ: песчаный
  • Սենյակների քանակը: 4: 3 спальни, гостиная с кухней, 2 балкона (20 и 2 кв.м.), мансарда. Квартира 80 кв.м,135.000 евро
  • Հեռավորո. ծով: 80 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 100 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 75 քմ Խալկիդիկի-Կասսանդրայում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում կա նաև կահույք.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
125 000 € 3125 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56636
  • մակերես 40 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
160 000 € 3809 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56866
  • մակերես 42 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
140 000 € 2333 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 58395
  • մակերես 60 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
180 000 € 2769 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 59735
  • մակերես 65 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
170 000 € 2575 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 60649
  • մակերես 66 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
160 000 € 1777 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 60910
  • մակերես 90 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 100 m
վաճառք
140 000 € 1647 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62425
  • մակերես 85 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
165 000 € 2200 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62625
  • մակերես 75 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
160 000 € 2666 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62637
  • մակերես 60 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
165 000 € 3666 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63049
  • մակերես 45 m²
  • Սենյակներ 3

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը