Վաճառված է

վաճառք - առանձնատուն 142 m² Խալկիդիկի-Կասսանդրայում

Հունաստան Մակեդոնիա Չալկիդիկի Կասանդրա
480 000 €
3380 €/m²
Property 247 photo 1
Property 247 photo 2
Property 247 photo 3
Property 247 photo 4

մանրամասներ

  • Հարկերի քանակը: 2
  • Կառուցման տարեթիվ: 2010
  • Լողափ: песчаный
  • Սենյակների քանակը: 4: зал с кухней, 3 спальни, 2 ванные комнаты и балкон. Кладовая 5 кв.м.
  • Այլ հարմարություններով: Первый этаж отделка камнем. Кондиционер, сигнализация, спутниковая антенна, деревянные окна, встроенные шкафы, барбекю, электрические ворота
  • Հեռավորո. ծով: 1000 m
  • Հեռավորությունը մոտակա. քաղաքներ: 15 km
  • հեռավ. օդանավակայանից: 80 km

ծառայություններ

  • կայանում
  • Ծովային տեսարան
  • Լողավազան
  • Բուխարի

Նկարագրություն

Վաճառվում է 2-հարկանի առանձնատուն մակերեսով 142 քմ Խալկիդիկի-Կասսանդրայում. առանձնատուն ունի Ինտերիեր ձեւավորում կա նաև կահույք, բուխարի, լողավազան, ավտոկայանման տեղ.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
650 000 € 1805 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 25959
  • մակերես 360 m²
  • Սենյակներ 8
վաճառք
620 000 € 3444 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 40133
  • մակերես 180 m²
  • Սենյակներ 6
վաճառք
650 000 € 3095 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 45724
  • մակերես 210 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 3000 m
վաճառք
650 000 € 3095 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 45728
  • մակերես 210 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 3000 m
վաճառք
510 000 € 4722 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 47794
  • մակերես 108 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
620 000 € 2818 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 49745
  • մակերես 220 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
620 000 € 2792 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 49746
  • մակերես 222 m²
  • Սենյակներ 5
վաճառք
600 000 € 2727 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 53204
  • մակերես 220 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
600 000 € 2727 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 53205
  • մակերես 220 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
650 000 € 2249 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 54619
  • մակերես 289 m²
  • Սենյակներ 9

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը