Վաճառված է
Property 30791 photo 1
Property 30791 photo 2
Property 30791 photo 3
Property 30791 photo 4

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 1999
  • Սենյակների քանակը: 1
  • Սանհանգույցներ: 1
  • Զուգարաններ: 1
  • Հեռավորո. ծով: 4500 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 23,6 km

ծառայություններ

  • կայանում

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 32 քմ Սալոնիկում. բնակարանը գտնվում է 0 հարկում հարկում և բաղկացած է 0 հարկ բաղկացած խոհանոցը ճաշասենյակի հետ, մեկ լոգասենյակ. բնակարան ունի անկյունային դրվածք կա նաև կահույք, ավտոկայանման տեղ.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
138 000 € 2816 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65746
  • մակերես 49 m²
  • Սենյակներ 2
վարձավճար
սկսած 450 € 13 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65753
  • մակերես 34 m²
  • Սենյակներ 1
վաճառք
265 000 € 4416 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65758
  • մակերես 60 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
225 000 € 3688 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65759
  • մակերես 61 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
227 000 € 3847 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65760
  • մակերես 59 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
270 000 € 3857 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65761
  • մակերես 70 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
250 000 € 3846 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65762
  • մակերես 65 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
270 000 € 4821 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65763
  • մակերես 56 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
115 000 € 1916 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65777
  • մակերես 60 m²
  • Սենյակներ 2

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը