Վաճառված է

վաճառք - բնակարան 80 m² Խալկիդիկի-Կասսանդրայում

Հունաստան Մակեդոնիա Չալկիդիկի Կասանդրա
110 000 €
1375 €/m²
Property 32 photo 1
Property 32 photo 2
Property 32 photo 3
Property 32 photo 4
Property 32 photo 5
Property 32 photo 6
Property 32 photo 7
Property 32 photo 8
Property 32 photo 9
Property 32 photo 10
Property 32 photo 11
Property 32 photo 12

մանրամասներ

  • Հարկ: 0 հարկ
  • Կառուցման տարեթիվ: 2009
  • Լողափ: песчаный
  • Սենյակների քանակը: 3: 2 спальни, зал с кухней, ванная (душ)
  • Այլ հարմարություններով: Квартиры 1 этаж: 160000 евро, 2 этаж: 165000 евро
  • Հեռավորո. ծով: 30 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 90 km

ծառայություններ

  • կայանում
  • Ծովային տեսարան

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 80 քմ Խալկիդիկի-Կասսանդրայում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում կա նաև կահույք, ավտոկայանման տեղ.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
110 000 € 2340 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 48392
  • մակերես 47 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
160 000 € 1454 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51336
  • մակերես 110 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 1200 m
վաճառք
160 000 € 1454 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 51337
  • մակերես 110 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 1200 m
վաճառք
145 000 € 2265 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56096
  • մակերես 64 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
125 000 € 3125 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56636
  • մակերես 40 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
160 000 € 3809 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56866
  • մակերես 42 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
120 000 € 2400 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63948
  • մակերես 50 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
123 000 € 2673 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64081
  • մակերես 46 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
120 000 € 3750 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64132
  • մակերես 32 m²
  • Սենյակներ 1
վաճառք
125 000 € 3787 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65394
  • մակերես 33 m²
  • Սենյակներ 2

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը