300 000 €
935 €/m²
Property 3304 photo 1

մանրամասներ

  • Այլ հարմարություններով: имеется разрешение на строительство дома площадью 305 кв.м
  • Հեռավորո. ծով: 900 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 19 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է հողատարածք մակերեսով 0 քմ Աթենքում.Քաղաքի հատակագծի մաս է. Տարածքի վրա: անցկացված է ջուր, անցկացված է էլեկտրականություն. Առկա է կառուցապատման իրավունք. Կառուցմավ իրավունքով 305 քմ.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
350 000 € 2187 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 35049
  • մակերես 160 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 7000 m
վաճառք
260 000 € 634 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 52117
  • մակերես 410 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 12000 m
վաճառք
260 000 €
  • Օբյեկտի կոդը 3306
  • մակերես 0 m²
վաճառք
265 000 € 387 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 8291
  • մակերես 684 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 10000 m
վաճառք
270 000 € 1084 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 25225
  • մակերես 249 m²
վաճառք
300 000 € 296 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 21330
  • մակերես 1012 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 30000 m
վաճառք
260 000 € 180 000 € 357 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 5000
  • մակերես 504 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 20000 m
վաճառք
246 000 € 1430 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 12355
  • մակերես 172 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 11000 m
վաճառք
440 000 € 1600 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 57399
  • մակերես 275 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 6700 m
վաճառք
260 000 € 553 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 38716
  • մակերես 470 m²
  • Հեռավորությունը ծովից 11000 m

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը