Վաճառված է
հարցման հիման վրա
Property 335 photo 1
Property 335 photo 2
Property 335 photo 3
Property 335 photo 4
Property 335 photo 5
Property 335 photo 6
Property 335 photo 7
Property 335 photo 8
Property 335 photo 9

մանրամասներ

  • Կառուցման տարեթիվ: 2009
  • Լողափ: песчаный
  • Այլ հարմարություններով: На территории есть барбекю и садик
  • Հեռավորո. ծով: 300 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 6 km

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 45 քմ քաղաքամերձ Սալոնիկում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում կա նաև կահույք.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
165 000 € 2538 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56697
  • մակերես 65 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
230 000 € 3484 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 57123
  • մակերես 66 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
130 000 € 2031 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 57231
  • մակերես 64 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
157 000 € 1652 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 58211
  • մակերես 95 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
340 000 € 2575 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 58870
  • մակերես 132 m²
  • Սենյակներ 4
վաճառք
130 000 € 1250 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 59054
  • մակերես 104 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
165 000 € 2661 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 59067
  • մակերես 62 m²
  • Սենյակներ 2

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը