Վաճառված է

վաճառք - բնակարան 57 m² Խալկիդիկի-Կասսանդրայում

Հունաստան Մակեդոնիա Չալկիդիկի Կասանդրա
90 000 €
1579 €/m²
Property 39 photo 1
Property 39 photo 2
Property 39 photo 3

մանրամասներ

  • Հարկ: 1-ին հարկ
  • Կառուցման տարեթիվ: 2009
  • Լողափ: песчаный
  • Սենյակների քանակը: 3: 2 спальни, зал с кухней, 1 ванная комната
  • Այլ հարմարություններով: Квартиры 60 кв.м 2 спальни, зал с кухней на втором этаже этаже 90000 евро, на третьем этаже 95000 евро. 50 кв.м. 2 спальни, зал с кухней 80000 евро.
  • Հեռավորո. ծով: 500 m
  • հեռավ. օդանավակայանից: 75 km

ծառայություններ

  • Ծովային տեսարան

Նկարագրություն

Վաճառվում է բնակարան մակերեսով 57 քմ Խալկիդիկի-Կասսանդրայում. բնակարանը գտնվում է հարկում և բաղկացած է բնակարան ունի Ինտերիեր ձեւավորում կա նաև կահույք.

Գտնվելու վայրը

Նմանատիպ նյութեր

վաճառք
110 000 € 2340 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 48392
  • մակերես 47 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
85 000 € 1700 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64599
  • մակերես 50 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
125 000 € 3787 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 65394
  • մակերես 33 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
123 000 € 2673 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64081
  • մակերես 46 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
125 000 € 3125 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 56636
  • մակերես 40 m²
  • Սենյակներ 2
վաճառք
120 000 € 2400 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 63948
  • մակերես 50 m²
  • Սենյակներ 3
վաճառք
120 000 € 3750 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 64132
  • մակերես 32 m²
  • Սենյակներ 1
վաճառք
95 000 € 2714 €/m²
  • Օբյեկտի կոդը 62787
  • մակերես 35 m²
  • Սենյակներ 2

Բաժանորդագրվել նամակագրությանը